Strategie jménem Covid-19

12.02.2021


ZMATEK! 

Máme tu takové zvláštní výročí - nedávno to byl rok, co se prý v naší zemi poprvé začalo hovořit o novém typu koronaviru. Osobně jsem něco takového zaznamenal v momentě, kdy jsem si prvně nasadil, resp. musel nasadit, roušku, což bylo někdy z kraje jara. Tehdy jsem, samozřejmě a tak jako všichni z nás, ani netušil, jak moc se vše v následujícím roce, tedy do dnešního dne, změní. Vláda, Ministerstvo zdravotnictví a další zainteresované instituce vydaly tisíc a jedno nařízení - roušky nosit všude, pak jen uvnitř, pak zase všude, hospody zavřené, otevřené, zavřené, otevřené, výdejní okénka, kafe do kelímku, pak do pytlíku, do dlaní, opět do kelímku a nakonec žádné a basta! Asi nejvýstižněji by se onen uplynulý rok dal označit slovem ZMATEK!

Mezi lidmi v mém okolí zbývá už jen málo těch, kteří by už nebyli takřka na pokraji sil. Děti nesmí do školy, spousta lidí do práce, drobní podnikatelé a živnostníci krachují, zavírají se hranice, jsme od sebe izolováni. Všechno se prý děje jen pro naše dobro, aby se zase mohly vrátit minulé časy, časy pohody a svobody.

Také se však děje spousta dalších věcí, které jsou doslova výplodem celé této podivné situace. Tou, z mého pohledu, nejzásadnější, je fakt, že se rozděluje společnost. Máme tu přinejmenším dva tábory, z nichž jeden vnímá covid-19 jako skutečnou hrozbu, kterou nelze zastavit jinak, než tak, jak je oficiálně prezentováno, tedy zejména pomocí vakcín. Druhý tábor zase cítí, že tu něco smrdí - sakra smrdí! No, a třeba já se rozhodně řadím do té druhé skupiny. Proč? Moc rád vysvětlím. Pouze chci upozornit, že jde opět o můj osobní pohled a názor, který vůbec nikomu nevnucuji, avšak zároveň cítím, že bych se o něj měl podělit. Ne proto, abych sám sebe zaprodával něčemu trendovému, něčemu, o čem je teď "v módě" hovořit, nýbrž a pouze proto, že se domnívám, že věci jsou prostě jinak, naprosto jinak. Vlastně se nedomnívám, jsem si tím jistý. A právě ona jistota mi neustále leze do mysli a provokuje mě, abych se pokusil narušit hlavní informační proud, který je jednoduše zcestný.

V předchozím článku, který jsem na toto téma napsal, jsem uvedl určité okolnosti týkající se zvláště finančního a hospodářského systému tohoto světa. Nechci je tu opakovat znovu - i když některé se opakovat budou -, a tak doporučuji těm, kteří stále ještě čtou a chtějí číst dál, aby si tento článek přečetli, než budou pokračovat dále. Článek je ZDE.

Milion dolarů 

Docela nedávno jsem četl jednu z nejzásadnějších knih v mém životě. Musím se pousmát nad tím, jak se ke mně dostala - tak jako všechny ostatní přínosné knihy, také tato mi vpadla do života přesně v době, kdy měla. Jen díky ní jsem si pospojoval mé dosavadní nabyté vědomosti o tom, jak ve skutečnosti fungují hospodářství a peníze, co to vlastně peníze jsou, a najednou mám v hlavě zase o něco jasněji, byť jsem si jistý, že zdaleka nerozumím všemu, což ani nechci.

Je všeobecně známo, že peníze jsou hybnou silou tohoto světa. Vše je pouze o penězích, protože kdo jich má nejvíce, ten je bez jakéhokoli přehánění skutečným pánem tohoto světa. Současné peníze však již dávno penězi nejsou, neboť jsou to pouhé lístečky tvářící se jako peníze. Tyto lístečky jsou ve skutečnosti naprosto bezcenné z několika důvodů. Jednak je to proto, že v minulosti - je tomu zhruba něco přes sto let - byl zrušen tzv. zlatý standard, což ve stručnosti znamená, že bylo zrušeno krytí peněz zlatem, což je samo o sobě naprosté šílenství, protože jen díky tomu vznikla inflace, tedy znehodnocení peněz, která je zcela neodmyslitelně provázána se všemi krizemi, a dokonce i s válkami. Zlaté či stříbrné mince měly skutečnou hodnotu, protože zejména zlaté mince bylo možné kdykoli roztavit, aniž by zlato v nich obsažené ztratilo svou hodnotu - pořád je to jedno a to samé zlato. Bankovky měly původně sloužit jako určitý doklad o tom, jaké množství zlata zastupují, tedy jakou zastupují hodnotu. Byly to vlastně stvrzenky nebo směnky. To se prostě zrušilo z prostého důvodu, který zároveň vysvětluje další důvod, proč jsou současné peníze bezcenné - aby se jich mohlo tisknout libovolné množství. Jenže když existuje, řekněme, milion amerických dolarů krytých odpovídajícím množstvím zlata a vytiskne se další milion zlatem nekrytý, pak mají nově vzniklé dva miliony dolarů stále hodnotu jednoho milionu - jednoduchá matematika, záměrný podvod.

Co to znamená pro běžného člověka? No, třeba to, že se neustále vše zdražuje, když se stále větší objem peněz musí vyrovnávat stále stejně hodnotnému zboží, že pokud někdo celý život dře jako mezek, spoří a šetří a pečlivě ukládá peníze na svém účtu, jednoho dne díky tomuto principu výroby peněz z ničeho zjistí, že jeho úspory mají třeba poloviční hodnotu, nebo že dokonce o všechno přišel. Také to znamená, že když už je v oběhu tolik peněz, že se inflace vymkne kontrole, vše se radikálně zdraží, důsledkem čehož dochází ke krizi, během níž lidé přicházejí o práci, a tedy také o zdroj příjmů, resp. nejsou nadále schopni splácet úvěry a hypotéky a přicházejí dokonce i o střechu nad hlavou, navíc zatíženi exekucemi. Všechny dosavadní, tedy v moderních dějinách známé, ekonomické krize byly způsobeny pouze díky zrušení zlatého standardu, resp. díky nezkrotné produkci dalších a dalších peněz.

Rockefeller & Rotschild

 

Na většinu lidí působí ekonomie jako ta nejsložitější a nejnudnější věda ze všech. Složitá rozhodně není, pouze se tak záměrně tváří. Avšak nudná opravdu je, to mohu z vlastní zkušenosti potvrdit. Ovšem tady vlastně vůbec nejde o to, abychom porozuměli ekonomii v celém jejím měřítku. Naprosto stačí, když pochopíme princip vzniku, resp. výroby peněz, protože bez peněz by ekonomie vůbec neexistovala.

Vraťme se ke zlatému standardu - proč tedy došlo k jeho zrušení, když do té doby byly světové měny - pokud měl daný stát dostatečné zásoby zlata - velice stabilní, neztrácely na hodnotě, a to mnohdy několik desítek, ba i stovek let, čímž zaručovaly danému národu naprosto pohodový a bezpečný život, tedy co se peněz týče? Aby se ty největší, ale i menší, mocnosti zadlužovaly. Státy byly (a jsou stále) doslova tlačeny do půjček, které "potřebovaly" k uplatnění svých zájmů, zvláště válečných. Ano, války byly a jsou záměrně způsobovány, aby ti, kteří panují nad tlačítkem peněžní tiskárny, bohatli a upevňovali svou moc.

Šokovalo mě zjištění, že Federální rezervní systém (FED), resp. centrální bankovní systém Spojených států amerických, Světová banka (WB), Evropská centrální banka (ECB), ale i všechny další centrální banky jednotlivých států (Česká národní banka - ČNB) jsou prokazatelně ovládané a v podstatě vlastněné pouze několika málo rodinnými klany, která mají zásadní vliv také na Mezinárodní měnový fond (MMF), Organizaci spojených národů (OSN), sdružení G8 (osm ekonomicky nejsilnějších států na světě) a mnoho dalších podobných institucí a organizací. Centrální banky a jim nadřazené organizace totiž rozhodují o tom, kolik peněz bude vytištěno a dáno do oběhu, mají tudíž zásadní slovo ohledně míry inflace, úrokových sazeb běžných úvěrů a hypoték a podobně. Mělo by tedy jít o organizace, které spolupracují či jsou provázány výhradně s politickým spektrem, které zastupuje svůj lid, avšak namísto toho jsou řízeny soukromými, byť velice bohatými rodinami (resp. jimi vlastněnými světovými bankovními giganty), které ve skutečnosti vše řídí. V této souvislosti, aniž bych to dále rozebíral, zmíním pouze dvě jména - Rockefeller a Rothschild. Jen snad zmíním, že jmění těchto klanů se počítá ve stovkách, resp. tisících miliard dolarů! Kdosi spočítal, že právě tihle a další, jim blízcí lidé ovládají celou třetinu veškerého bohatství světa! A pro pobavení ještě něco - jak je možné, že nikdo z těchto rodin, které spolu přirozeně spolupracují, nebyl zmíněn třeba v magazínu Forbes, který pravidelně publikuje jména nejbohatších lidí planety? No, protože (zdaleka ne pouze) tento magazín vlastní právě klan Rotschildů. A pokud vlastním takhle významný magazín a mohu rozhodovat o tom, co v něm bude otisknuto, proč bych - pokud si to nepřeji - na sebe dobrovolně upozorňoval? Ne, tihle lidé jsou velice chytří, žijí v nesmírném blahobytu ve stínu chudoby, chovají se nenápadně a mají dostatečný klid pro svou "práci".

Kdo komu dluží? 


Ačkoli se současný peněžní systém začal formovat již velice dávno - již v dobách před objevením Ameriky -, a to v tehdy nejrozvinutější Evropě, kde právě zakladatelé zmíněných a dalších rodů objevili velice jednoduchý způsob, jak si právě skrze ničím nekryté půjčky, resp. výrobu peněz z ničeho, podmanit všechny tehdejší významné panovníky - kteří prostě potřebovali peníze, ale zásoby a frekvence těžby zlata této potřebě nestačily -, zásadní vliv na jeho ukotvení měla zejména situace kolem uspořádání současných Spojených států amerických. Právě tady byly doslova neomezené možnosti, jak bez otravného dohledu a reptání Evropy začít podnikat prakticky v čemkoli, prodejem peněz nevyjímaje. A bylo to právě zde, v USA, kde na sklonku 19. století založili významní mocnáři z řad Rockefellerů, Rotschildů a dalších Federální rezervní systém (FED), o němž mnozí tušili, co přinese (zejména inflaci a naprostý finanční diktát), a tak ho razantně odmítali. Jednomu z tehdejších prezidentů USA se to dokonce podařilo, avšak jakmile byl dosazen "ten správný" prezident, FED opět vznikl. Také v budoucnu se objevovali další významní lidé a prezidenti, kteří se snažili vymanit z okovů FEDu. Jak jsem již ale psal - kdo má peněz nejvíce, ten je skutečným pánem tohoto světa. A tímto člověkem není ani prezident USA, ani další politici. Mnozí tito "bojovníci" byli buď šikovně zdiskreditováni, nebo je čekala smrt - významným příkladem je zastřelený prezident John Fitzgerald Kennedy, který krátce před svou násilnou smrtí prosadil důležité kroky ke znovuzavedení zlatého standardu, což se posléze rozplynulo v nicotě. Je zvláštní, že jeho údajný vrah, který po celou dobu tvrdil, že s činem nemá nic společného, byl ještě ve vazbě také zastřelen, aniž by se dochovala jediná jeho výpověď.

Již od dětství jsem absolutně nerozuměl tomu, jak je možné, že je naše země zadlužená. Vůči komu? A jak je možné, že stejně, ba i více, jsou zadlužené také všechny další státy, a to včetně těch nejvýznamnějších či nejvyspělejších? Dnes už vím, že je to velice jednoduché - pokud chce člověk na něco větší sumu peněz, jde do banky a půjčí si je. A přesně to samé dělají všechny státy. Žádná větší složitost v tom není. Rozdíl je samozřejmě v tom, že když si já, Honza Duda, půjčím peníze, splácím je já, nikoho jiného tím nezatížím. Když si půjčí stát, splácíme my všichni, a to skrze všechny možné daně. Proto se daňový systém splašil natolik, že se daní snad úplně všechno, dokonce i naše práce! Myslel jsem si, že stát je tím, kdo peníze vydává, tiskne, vyrábí. Ale právě v tom je ten háček - peníze v podstatě tisknou a půjčují banky, soukromí bankovní velikáni, a to jak běžným lidem, tak i státům. A tyto banky ovládají soukromé osoby, ti nejbohatší lidé na Zemi, členové zmíněných rodin. Jakmile jsem tohle pochopil, začala mi docházet další spousta věcí. Kupříkladu mi došlo, proč je všude tolik reklam na ty "nejvýhodnější" úvěry a půjčky, proč se v některý moment snižují nebo naopak zvyšují úrokové sazby řízené centrální bankou toho kterého státu - protože čím víc si lidé a státy půjčují, tím větší zisky banky mají, tím větší vliv nad národy celého světa získávají.

Dluhy, úroky, vliv 


Když už jsem se dostal k půjčkám, dluhům či závazkům, dočetl jsem se další velmi zajímavou věc. Jakýkoli úrok - zvláště právě v souvislosti s finančními půjčkami - byl celou řadu dlouhých desetiletí, ba spíše staletí, naprosto zakázán. Několik papežů jej právem považovalo za nespravedlivou lichvu, Islám ho zakazuje dodnes. Důvod je prostý - proč by mi někdo měl vracet více peněz, než kolik jsem mu půjčil? Co mě opravňuje chtít po druhém peníze za to, že jsem mu půjčil? Odvedl jsem snad pro dotyčného nějakou náročnou práci či službu? Jenže jsou to právě úroky, na nichž je postaveno bohatství bank potažmo těch nejmocnějších, a právě proto existují, a to jako neodmyslitelný soudruh současného pokřiveného peněžního systému, inflace a tak podobně. Dnes už nepřijde nikomu divné, že platí navíc nemalé částky za to, že nějaký bankovní úředník během minuty přesune peníze na jeho konto, že banka starostlivě "pečuje" o jeho zcela automatický úvěrový účet. Prostě jsme se smířili s tím, jak to funguje a o nic dalšího se nestaráme - veliká chyba! Pokud totiž banky získávají další peníze ve formě úroků, opět se tím zvyšuje inflace, protože úroky sypané do peněžního systému představují další nekryté peníze získané z ničeho. Celé je to postavené na velice nestabilním, dlouhodobě neudržitelném sebedestruktivním modelu, který byl velice pečlivě vymyšlen tak, aby ti nejbohatší z nejbohatších nepozorovaně bohatli, zatímco všichni ostatní neustále chudnou skrze dluhy a zejména díky úrokům z dluhů (věděli jste, že státy v podstatě celého světa nejsou schopni splácet ani úroky, natož pak půjčky jako takové? Světový dluh se nikdy a v žádném případě nepodaří splatit, on totiž pouze narůstá!). Lidé nejen chudnou, ale jsou vydáni na milost a nemilost každé další ekonomické krizi. A každá ekonomická krize představuje pro tyto osoby "za oponou" velmi tučné zisky. Jak je to možné? Protože jestli na tomto světě není něco náhoda, pak jsou to nepochybně právě ekonomické krize, které nepřicházejí nečekaně, ale naprosto plánovaně a tak, aby přinesly toužený výsledek - markantní je to v burzovní oblasti, kde se chvíli před krizí bouřlivě manipuluje s velmi cennými akciemi, dluhy apod. Pro ty, kteří jsou "zasvěceni", je každá ekonomická krize veliká příležitost k ještě většímu rozšíření jejich bohatství, tedy moci.

Historie je veliký učitel, a ačkoli nepatřím mezi obdivovatele dějepisu, není od věci trochu se zajímat o souvislosti, protože jen díky nim lze ledacos pochopit. Obrovský kámen úrazu však představuje fakt, že s dějinami se - stejně jako se vším ostatním - manipuluje. Vliv již několikrát zmíněných bohatých mocnářů totiž zasahuje všude, myslím opravdu VŠUDE! Nejedná se tu pouze o peněžnictví, ale také o vzdělávací systém, média, sport, zemědělství, samozřejmě těžební průmysl, rafinérie a tak dále. Světu je neustále předhazována určitá verze pravdy, a to zejména skrze tzv. mainstreamová média jakým je třeba agentura Reuters nebo CNN, skrze spleť dceřiných společností vlastněné a ovládané opět zmíněnými Rockefellery a Rotschildy. Tito lidé doslova rozhodují o tom, jaká informace se pustí, či nepustí do světa. Žádný spravedlivě smýšlející a upřímný novinář by vám nikdy netvrdil, že existují nějaká významná nezávislá média - nic takového totiž neexistuje! Existují pouze informace, které se tak dlouho opakují, až se v očích všech stanou pravdou. A pokud plně pochopíme už jen tuhle očividnou skutečnost a dovolíme jí, aby do nás plně pronikla, pak musíme zcela zákonitě dojít k uvědomění, že dnešní svět, který doslova řídí média, žije v naprosté manipulaci, lépe řečeno, ve lži. A taky ve strachu, protože každý mocný člověk chápe, že populace je nejlépe ovladatelná, když se bojí. Strach svírá každého člověka a probouzí v něm ty nejzákladnější lidské pudy, pod jejichž vlivem nikdo příliš neuvažuje, jen chce přežít a je pro to ochoten obětovat cokoli - zejména vlastní svobodu, což si ale málokdo uvědomuje.

Jak to bylo, jak to je?(!) 


Významný vliv na změnu světa a zesílení všeobecného strachu měl nepochybně terorismus, zejména útoky z 11. září 2001 v New Yorku. Celý svět přijal naprosto absurdní verzi celého příběhu - několik zarostlých a zanedbaných mužů schovávajících se v jeskyních afghánských hor zorganizovalo únosy obrovských dopravních letounů, s nimiž zamířili do centra jedné z nejvýznamnějších a nejlidnatějších metropolí na světě, kde pak coby nejzkušenější váleční piloti s matematickou přesností narazili do dvou mrakodrapů. Přitom se jim podařilo obelstít jeden z nejkvalitnějších protivzdušných obranných systémů USA (NORAD), který by prostě nikdy nic takového nedovolil. Oba mrakodrapy pak navzdory vší architektonické a statické logice spadly jako domečky z karet, všichni a všechno shořelo - dokonce i žáruvzdorná ocel -, až na zázračně nalezené, téměř nijak neporušené cestovní pasy únosců. Výčet bizarností je takřka nevyčerpatelný a nemálo lidí, ať už laiků, tak i odborníků na dané oblasti, se nad nimi dodnes právem udivuje. Jenže ona média dostala jasné informace o tom, jak to všechno bylo, což se tak dlouho a s neutuchající výdrží pumpovalo do lidí, až tomu nakonec uvěřili: "Většina nemá vždycky pravdu. Ani milion much mě nepřesvědčí, že hovno je lahůdka." Ti, kteří se všemi souvislostmi více zaobírali a přirozeně naráželi na kvantum rozporuplných faktů, byli označeni za poblázněné konspirátory, a dokonce byli veřejně zesměšňováni a odsuzováni skrze velmi sofistikovaně podávanou mediální propagandu. Upřímně, už jsem došel do bodu, kdy absolutně nechápu, jak ještě může někdo být tak slepý, a tu lež nevidět.

Stejně tak už přestávám rozumět slepotě v souvislosti s tzv. pandemií nemoci covid-19. Samozřejmě chápu, že pokud někdo každý den sleduje hlavní zprávy všech televizních stanic, čte články na internetu apod. - prostě hltá všechna ta sdělení nevídaným způsobem zmanipulovaných mediálních obrů, zákonitě mu z toho musí přeskočit. Problém všech těchto lidí tkví v tom, že se zcela soustředí čistě na to, co se momentálně děje, aniž by uvažovali o tom, proč se to děje a zvláště - komu to prospívá, kdo z toho profituje? Je to způsobené právě tím strachem, který všemi smysly hltají, kterým tito lidé oslepli.

Všiml jsem si, že jakmile se média až příliš zajímají o jedno stejné téma, je v tom vždycky určitý záměr, který rozhodně nepředstavuje nic dobrého. Jak by tomu mohlo být jinak, když - jak už jsem uvedl - všechna významná média ovládají mocní, kteří hledí čistě na svůj profit a, z jejich pohledu, podřadné lidstvo berou čistě jako své nevolníky? Proč už se nemluví ani nepíše téměř o ničem jiném než o covidu? Kde jsou všichni ti super nebezpeční teroristé? A co jiná, ještě nedávno velice žhavá, témata? Zdá se, jako by se svět náhle zastavil a jeho jediným problémem se stal covid. Ale tak to přeci není, tak proč tohle všechno?

Ještě než na tuto otázku odpovím, cítím potřebu důrazně upozornit na to, že rozhodně nebagatelizuji nemoc covid-19 jako takovou. Vím, že spousta lidí na ni zemřela, že spousta dalších lidí ještě umře, naprosto chápu vyčerpání všech zdravotníků, dokáži si představit bolest těch, kteří díky covidu přišli o své blízké, kamarády a známé. Se všemi cítím a je mi líto, pokud se jich tato má slova nepříjemně dotknou. I tak si ale stojím za svým a musím zpochybňovat to, co se kolem covidu děje, protože jde o nesmysl!

Strategie a cíle 

Podle mnoha lidí, mezi něž se řadím i já, není situace kolem tzv. pandemie nemoci covid-19 ničím jiným, než určitou strategií potřebnou k dosažení jasně daného cíle. Cíle, který byl promyšlen a existuje již dlouhou řadu let. Celý tento cíl by se dal označit oficiálně prezentovaným pojmem, a sice Nový světový řád neboli New World Order. Každému, kdo nežije osamocen v hlubokém lese a vnímá, co se kolem něj děje, musí být jasné, že stávající svět a to, jakým způsobem funguje, se pomalu ale jistě chýlí ke konci - musí, protože pokud by se vše dělo tak jako doteď, jistě by nás všechny nečekala nikterak úchvatná budoucnost. Děsí mě ale, že o zavedení tohoto Nového světového řádu, o naší budoucnosti, rozhodují lidé z řad Rockefellerů, Rotschildů a dalších, tedy lidé, kterým nikdy nešlo o blaho a dobro lidí, ale pouze o blaho a dobro své a svých vykořisťovatelských zájmů.

Měna 

Jedním z cílů je zavedení jednotné světové virtuální měny. Americký dolar, evropské euro, čínský jüan - všem těmto, ale i dalším měnám již dávno zvoní umíráček. Staly se z nich neperspektivní formy měn, které jsou zatím stále ještě uměle udržovány při životě. Řešením by tedy měla být nová světová, zcela virtuální měna, která již nebude fyzicky, resp. ve formě mincí či bankovek, existovat. Již dnes je globálně lidem doporučováno, aby se, pokud možno, co nejvíce vyhýbali používání peněz a upřednostňovali bezhotovostní platební styk, aby se "zamezilo šíření nákazy", což je přinejmenším dosti zavádějící. Není to nic jiného než příprava. Možná vás napadne, že v tom by přeci neměl být žádný problém, mohlo by to být vlastně i jednodušší, efektivní, ba i přínosné. Musíme si ale uvědomit, že opak je pravdou. Tato nová měna, která by možná mohla nést jméno Amero (o tom se ještě diskutuje), by se totiž dostala pod naprostou kontrolu mocných, kteří by již nemuseli řešit složitou spleť všech centrálních bank a měn, ale čistě tuto jednu měnu, s kterou by manipulovali tak, jak by potřebovali, a to z pohodlí svého gauče. Důkaz toho, že se zavedení takové měny chystá, opět souvisí s opatřeními proti šíření covidu. Jak jste si jistě všimli, státy celého světa řeší stávající kritickou situaci tím, že se ve snaze zachránit již teď odepsané hospodářství enormně zadlužují, do svých zdevastovaných rozpočtů pumpují další a další miliardy coby nejrůznější formy "podpory" firmám, podnikatelům a dalším lidem. Kde je vzali? No, přeci od bank, půjčili si je. Jenže tím současný světový dluh enormně roste, opět se nafukuje pomyslná bublina, rapidně se zvýší inflace (znehodnotí se peníze), a to nezpůsobí nic jiného než další, tentokrát však velice drtivou ekonomickou krizi - nejprve je třeba vše zničit, potom začít od začátku, a to se zcela novou měnou a pořádkem. Takto se to pořád opakuje v celé moderní historii, jen se dosud k prosazení těchto zájmů používala válka, teď jsou to modernější metody, a sice nemoci, "svět ohrožující pandemie". Také obyčejní lidé se ve snaze přečkat tuto situaci zoufale zadlužují, aniž by tušili, že karty už jsou rozdané, že tohle řešení je rozhodně nezachrání - obávám se, že je tomu spíše naopak.

Kontrola 

Zavedení nové světové měny souvisí ruku v ruce s mnohem efektivnější kontrolou každého z nás. Pokud totiž budeme všude a všechno platit pouze platebními či kreditními kartami, bude existovat krystalický přehled o všech našich aktivitách. Podle toho, co a kde nakupujeme, se dá zjistit mnohem více, než si myslíme. Navíc se již dnes hovoří o tzv. nepodmíněném příjmu, což v podstatě znamená, že by "stát" vyplácel lidem pravidelnou rentu, něco jako sociální dávku, která by náležela každému bez ohledu na cokoli. I tohle se možná na první pohled jeví jako super řešení, navíc velmi štědré, ale opět je třeba uvědomit si, že takový systém by znamenal absolutní moc systému nad každým člověkem. Pokud by se totiž někdo nechoval tak, jak by měl, jednoduše by se mu snížilo či úplně přerušilo vyplácení peněz, čímž by se takový člověk samozřejmě dostal do existenční krize, a nakonec by se stejně musel podvolit - nic jiného by mu ani nezbývalo, ledaže by objevil způsob, jak přežít, což by s ohledem na cílenou likvidaci svobodného podnikání, která již přes rok probíhá, rozhodně nebylo možné. Pokud se vám tohle zdá přehnané, můžete si dohledat informace o tom, že popsaný systém se již v některých státech aktuálně testuje (tuším, že jedna z těchto zemí je třeba ze Skandinávie).

Již v minulém článku jsem psal o tom, že Čína je v tomto smyslu vzorem pro zbytek světa, že kdosi velice moudrý řekl: "Chceš-li vidět budoucnost Západu, sleduj přítomnost Východu." Obyvatelé Číny, zejména větších aglomerací, jsou denně monitorováni skrze velmi sofistikovanou síť nejmodernějších umělých inteligencí. Nedávno jsem viděl takový krátký dokument, v němž vystupovalo několik odvážlivců, kteří popisovali, jak to funguje. Jistý pán pracoval jako novinář a napsal nějaký protistranický, resp. proti systémový článek. Výsledkem bylo, že mu byl rapidně snížen jeho kredit - každý občan má svůj kredit, který se zvyšuje či snižuje v závislosti na jeho chování -, což zjistil ve chvíli, kdy chtěl jet městskou hromadnou dopravou do vedlejšího města. Na terminálu přiložil svou čipovou kartu k platebnímu automatu, který jej záhy informoval o tom, že má zakázáno cestovat, protože je na černé listině. Pak hovořila nějaká žena o tom, že systém eviduje třeba i to, jaký druh zboží lidé nakoupí. Pokud si někdo koupí třeba alkohol, kredit se mu sníží, když koupí sunar, kredit se zvýší. Čína se tedy dostala do bodu, který je ještě lepší modifikací ztráty svobody a soukromí, než jaká tu dosud či před lety byla. A přesně tohle se má podle mnoha lidí rozšířit po celém světě, což naprosto naznačuje vše, co se momentálně děje.

Redukce 

V minulém článku jsem také psal o tom, že velmi brzy přijde moment, kdy přijde nějaký "mesiáš" s řešením, jak celou situaci kolem covidu vyřešit - vakcínou. Mesiášů - zdá se - nakonec přišlo dokonce víc. Vakcíny sice produkuje vícero firem, ale vsadím boty, že tyto firmy jsou ve skutečnosti dceřiné společnosti nějaké obří farmaceutické korporace, kterou vlastí ti, co vlastní a řídí vše ostatní, tedy již stokrát zmínění Rockefelleři, Rotschildové a další - aby ne, když jde o neskutečně lukrativní byznys v hodnotě několika stovek miliard dolarů. A opět, stejně jako v posledním článku, musí zaznít jméno Bill Gates. Tento světoznámý multimiliardář, tvářící se jako filantrop, již dlouhá léta veřejně hovoří o tom, že největší světovou hrozbou je přelidnění. Skrze své a manželčiny nadace pumpuje řadu let miliony dolarů na výzkumy nejrůznějších látek, které jsou vyvíjené právě pro tyto redukční účely. Obsahují látky, které ničí imunitní systém nebo způsobují neplodnost, a to jak u mužů, tak i u žen. Četl jsem, že se reálně uvažuje o snížení světové populace na jednu třetinu, tedy na počet kolem dvou a půl miliard lidí. Pan Gates - a to už jsem taky psal - patří mezi hlavní a nejvýznamnější osoby, donátory, které finančně podporují Světovou zdravotnickou organizaci (WHO). A je to právě WHO, která celému světu diktuje, jak má proti pandemii bojovat, vydává doporučení a nařízení, a to, samozřejmě, také ohledně vakcín. Je to svrchovaný orgán celého zdravotnického systému. Když si tedy sečteme 1 + 1, musí nás trknout, že vakcíny proti covidu jsou přinejmenším nedůvěryhodné. Možná dokáží proti covidu ochránit, ale bude to opravdu vše, co dokáží? Nebudou "zcela náhodou" nápomocné v oné redukci počtu lidí na Zemi? Vždyť je to "skvělá" příležitost! Nevím, ale jistě se to časem dozvím...

Ať je to jak chce, je pravdou, že růst světové populace je dlouhodobě neúnosný. Planeta Země není nafukovací a s ohledem na to, jak se k ní chováme, by si jistě zasloužila trochu "odlehčit". Nemyslím si ale, že zrovna tohle řešení, jež hlásá pan Gates, je ideální. Je to velmi obecný problém, který by se měl řešit, ale určitě ne touto cestou, cestou chemických látek pumpovaných do lidí. Věřím, že matka Příroda by si poradila jinak a lépe, kdybychom jí to dovolili. Ale mocní chtějí mít pod kontrolou vše, tohoto problému nevyjímaje.

Shrnutí 


Před několika málo lety jsem se zcela změnil a začal jinak. Přišlo to samo od sebe, octl jsem se na křižovatce a mohl si vybrat, jakým směrem se vydám. Vybral jsem si cestu poznání pravdy, ať už to zní sebebláznivěji. Začal jsem studovat svět kolem, začal jsem se učit vnímat zejména sám sebe a to, jak znovuobjevit svou intuici, vnitřně uloženou univerzální pravdu. Velmi brzy jsem pochopil, že skutečně není třeba hledat vně, ale zvláště uvnitř sebe samého. Odvěká náboženství, moudrost indiánů a jiných domorodců, hlavní proudy světové filozofie - to vše tvrdí jedno jediné: veškeré vědění máš v sobě, stačí ho jen probudit! Všichni jsme vybaveni vším potřebným pro život na této planetě, a to včetně nejrůznějších vědomostí, které jsou v nás odjakživa uložené. Když se s tím naučíme pracovat, nepotřebujeme absolutně nikoho, kdo by nám radil, říkal, co je a co není pravda - vycítíme to naprosto přirozeně. A protože mocní jsou si této odvěké pravdy vědomi, dělají vše pro to, aby nám v tomto osobním růstu a uvědomění zabránili.

Za ty roky, kdy žiji "jinak", jsem postupně odkrýval různá "tajemství" života. Tím nejzásadnějším uvědoměním se pro mě stalo dnes již nabyté přesvědčení, že člověk si je roven s člověkem (podotýkám, že jsem byl rasista, absolutně netolerantní člověk vůči cizímu). Z pohledu určitých, řekněme, univerzálních zákonů však není nikdo, kdo by byl lepší, důležitější nebo výjimečnější než ten druhý. To my sami jsme uvěřili, že existují tak velké mezilidské, etnické, národnostní či náboženské rozdílnosti, že se dlouhá staletí hádáme a přesvědčujeme o tom, co nebo kdo je lepší. Posléze jsem díky studiu zjistil, že všechny tyhle a další konflikty jsou způsobované zcela záměrně, a to skrze mediální propagandu (jaké slovo má dnes internet, měly kdysi obyčejné noviny). Také jsem zjistil, že ony konflikty a nekonečná řada dalších uměle vytvářených problémů mají upoutat naší pozornost jiným směrem, aby mohli "ti za oponou" realizovat své cíle. Tito lidé by se dali jedním slovem označit za bankéře. A právě tohle mi dosud unikalo, pořád jsem se nemohl dopátrat toho, kdo přesně jsou tito nejmocnější lidé, kteří tahají za nitky. Teď už vím, že opravdovým pánem tohoto světa není ten, kdo vládne nad ropou, zlatem, diamanty nebo nemovitostmi, ale nad penězi, nad jejich produkcí a oběhem. Nejde tedy o ilumináty, mimozemšťany či na odvrácené straně Měsíce schovávající se nacisty, ale o docela obyčejné lidi. Najednou to do sebe všechno zapadá, dává to smysl, obrovský smysl!

Víte, lidé rádi viní politiky, kteří jsou podle nich zodpovědní za všechny problémy. Politik je ale - stejně jako my všichni obyčejní smrtelníci - také pouhým poslušným beránkem, který si třeba může myslet, že má moc a vliv, ale dříve či později zjistí, že se hluboce mýlí. Prezidentské kampaně v USA stojí nesmyslné peníze, které s radostí obětují ti skutečně mocní, aby si pojistili oba dva hlavní kandidáty. Pak je totiž úplně jedno, jestli vyhraje republikán či demokrat. Důležité je, že vyhraje "jejich" člověk, který pak nemá na výběr a musí spolupracovat, jinak ho nečeká nic dobrého (viz náš příklad s J. F. Kennedym).

Lidé se taky moc rádi odvolávají na nejrůznější světově uznávané vědecké kapacity, které přece mají své výzkumy, je to jejich práce nás informovat o tom, jak se věci mají. Uvažujme tedy - kde se berou všechny ty milionové granty na jejich výzkum? Kdo určuje, který vědec bude na vědeckém výsluní, a který ne? Také kariéra vědce spočívá v jeho poslušnosti vůči zájmům mocných, kteří jej buď proslaví, nebo naopak odstaví. A už jen tahle pravda je dnes a denně - zvláště v těchto dobách - více něž jasná a zřetelná, protože jakmile se nějaký lékař či jiný odborník veřejně podivuje nad tím, co se v souvislosti s covidem děje - že se očividně manipuluje se statistikami nakažených i zemřelých, že se navzdory faktu, že jde o nemoc, na níž není lék, většina lidí se sama uzdraví a ohroženou skupinu tvoří jen velmi malá část populace, musí stejně všichni naočkovat, protože jinak, jak nedávno řekl můj kamarád, přijede covid v tanku a všechny nás postřílí - okamžitě dostane nálepku ďábelského dezinformátora a je odvolán ze své funkce. Jakýkoli jiný názor na covid je prostě smeten ze stolu a rychle zadupán - co to jako je? Není to snad omezování těch nejzákladnějších lidských práv? Myslel jsem si, že dnes už se za svůj názor nikdo nemusí ani stydět, ani se ho obávat. Byl jsem velice naivní!

Zlo světa zastupují a způsobují banky, ty největší bankovní korporace, žádná další záhada v tom není.

Má výzva 

Takže co teď? Co navrhujete vy, kteří se mnou, byť jen z části, souhlasíte, souhlasíte s tím, že tu něco pořádně smrdí?

Jedno z mých nejoblíbenějších mouder zní: "Sám se staň změnou, již chceš vidět ve světě." Pořád mi lidé říkají, že oni sami stejně nic nezmění, a tak raději zavírají oči a tupě snášejí vše, co se děje. Není to pravda! Člověk sám o sobě je pulzující energetickou bytostí, která má ohromný vliv zejména na své bezprostřední okolí. A když se pouhých pár jedinců změní - stanou se onou změnou, již chtějí vidět ve světě - stane se něco zvláštního: ke změně totiž nedochází jen u nich, ale i u dalších lidí, kteří je obklopují. Vím to z vlastní zkušenosti! 

A tak nám všem, kteří chápeme, jak velkou moc coby jedinec máme, navrhuji toto: přestaňme sledovat celou tu mediální masáž, prohlížet děsivé novinky plné strašných obrázků, poslouchat hrůzné virové statistiky. Když toho necháme, zbavíme se strachu, který nás oslepuje, a dovolíme sami sobě, abychom se konečně probudili. Prosím, buďme k sobě hodní, nehádejme se, nenadávejme si, nezáviďme si, nepomlouvejme se a nesuďme se. Buďme pokorní vůči tomu, co máme, vůči matce Zemi a jejím plodům. V tomto směru je velice nápomocná příroda - je třeba trávit v jejím prostředí co nejvíce času, být v lesích, v tichu, sledovat zvěř, veverky, srny, poslouchat ptáky. Když se totiž zastavíme a staneme se pouhými pozorovateli všech těch krás, pocítíme dotek opravdové přítomnosti, která nás doslova vyrve ze spárů myšlenek na nejistou budoucnost a dávno ztracenou minulost. Smějme se, rozdávejme radost, pomozme někomu s taškami, podržme dveře, pusťme řidiče vyjíždějícího z vedlejší silnice, popřejme prodavačce krásný den. Vždyť jen pouhý úsměv věnovaný zcela neznámému člověku dokáže změnit celý den k lepšímu. Spolupracujme a sjednoťme se! Probuďme v sobě prastarou moudrost, sílu, jež trhá skály, abychom se osvobodili od diktátu mocných bankéřů. Stručně řečeno - ukončeme jednou provždy tyhle SRAČKY!

Řešení všeho je pouze v nás. Cesta k té opravdové změně nejprve začíná směrem dovnitř, tedy do našeho nitra, které musíme pečlivě prozkoumat, prohrabat se haldou všech těch starých křivd a záští, odpustit ostatním a hlavně sobě. Teprve pak přichází na řadu cesta ven, tedy k vytvoření si postoje vůči životu - skrze sebe hleďme na vše ostatní. I kdyby se to podařilo jen hrstce z nás, pevně věřím, že se ledacos změní, protože i když tomu třeba někdo z vás nevěří, dobro člověka, které nespočívá ve velkorysých darech, ale právě v těch nejmenších nezištných dobrých skutcích, bývá umocněno a podporováno tou neznámou silou, silou, o níž vědí i ti nejzarputilejší ateisté a říkají ji něco mezi nebem a zemí. Žádný bůh nám však nikdy nepomůže, pokud mu to nedovolíme, což, jinak řečeno, znamená, dokud ho nejprve nenalezneme sami v sobě a nepochopíme svou vlastní božskou podstatu.

Nemysleme na to, co bude, nehleďme na způsob, jakým věci měnit. Soustřeďme se pouze na cíl, způsob k jeho dosažení se nám bude odkrývat postupně, a to s veškerou pomocí všeho, co nás obklopuje.

Je třeba připravit se na velmi těžké časy. Mnozí lidé marně vyhlížejí návrat k "normálu", těší se, až bude zase vše takové jako dřív. To se ale nikdy nestane, svět už nikdy nebude takový, jaký byl před touto pseudopandemií (vzpomeňme opět třeba na ony teroristické útoky a na to, co všechno změnily, zejména v souvislosti s cestováním letadlem - koho by napadlo, že se bude svlékat do naha, že nebude moci mít ani malou láhev s vodou nebo tubu se zubní pastou). Je na čase konečně to pochopit a udělat první krůček k nové budoucnosti, jejíž podobu máme zcela ve svých rukou.


O tom, co jsem tu napsal, máte právo myslet si, co chcete. Klidně mě zbombardujte nenávistnými komentáři, nadávejte na mě, označte mě za blázna, který uvěřil konspiracím. Udělejte cokoli, jen když se vám uleví. Nemám v ruce nic, čím bych vás mohl přesvědčit, pouze sílu svých myšlenek a svého slova. A taky své - a teď to rozhodně nemyslím povýšeně - vnitřní moudrosti, kterou jsem našel. Tato moudrost mi zároveň každý den opakuje, že nemám nikoho přesvědčovat, protože od toho tu máme spoustu jiných manipulátorů. Sami tedy objevte svou vlastní pravdu, čerpejte ze všech možných zdrojů, ověřujte si informace, ptejte se, zajímejte se. Všichni jsme tady, na planetě Zemi, pouze coby dočasní návštěvníci, jako žáci ve škole, jejichž posláním je učit se o pravdě života, nic jiného. Naučme se tedy být lidmi, jednou velkou rodinou, kterou už nebude nikdo manipulovat pro své vlastní blaho, které prosperuje ze všech těch násilností, hádek, válek a... pandemií.