Za oponou Koronaviru

07.04.2020

Aktualizováno 9. dubna 2020 - viz nížeVím o pár skutečnostech z mnoha různých dokumentů, rozhovorů, článků a knih, kde se hovoří o budoucím nastolení jednotného ekonomicko politického systému, resp. jednotného totalitního režimu, státu, o zavedení jediné světové virtuální měny, o postupném zavádění absolutní kontroly všech lidí. Že přijde důvod, pro který lidé sami budou volat po změnách, které jsou už dávno vymyšlené a "potřebné", neboť jsou součástí velkého plánu Jednoho procenta.

Jak plyne čas, stále častěji mi dochází, jak moc se všechny tyhle informace v určitých hlavních rysech shodují, jak se protínají a dávají smysl. Různí lidé, různé zdroje, ale stále ta stejná myšlenka, koncepce. 

Ano, mnozí takové a podobné teorie označují za konspirační, a to v podstatě pouze proto, že nejsou podporovány tzv. mainstreamovými médii, "oficiálními" prameny informací o dění ve světě. Jenže v tom je ten obrovský problém...

Všechny tyhle mediální kanály slouží k zastrašování. Pokud tomu někdo nevěříte, prosím, hned se mrkněte na jakýkoli nejnavštěvovanější internetový portál nabízející zprávy a novinky, a jen si přečtěte nadpisy jednotlivých článků. Kolik z nich se týká něčeho strašného, nebezpečného, šokujícího - prostě totálně negativního? A kolik z nich se týká něčeho smysluplného, krásného, povzbudivého - prostě pozitivního? 

Stávající fungování lidské společnosti je (nejen) z ekonomicko sociálního hlediska neudržitelné. Je to logické, protože současný ekonomický systém (myslím současný v horizontu několika minulých dekád) je na tom úplně stejně. 

Kolik lidí ví, jak funguje ekonomika, která se záměrně tváří jako ta nejsložitější věc na světě, byť se její hlavní principy dají celkem snadno pochopit? Kolik lidí ví, že v oběhu existují jen asi 3% hotovosti, a to ze všech peněz na světě, které jsou už teď výhradně virtuální? Že kdyby se každý člověk rozhodl vybrat všechny své peníze v hotovosti, peněžní systém by totálně zkrachoval? Proč? Také proto, že peníze už nemají téměř žádnou hodnotu, neboť nejsou kryté cennými kovy, ale jen státními a jinými pseudodluhopisy, které jsou naprosto bezcenné.

A protože se všechno točí kolem peněz, vlády všech zemí světa jsou zadlužené až po uši - včetně nejvyspělejších ekonomik světa, jako je USA a Čína -, muselo se stát něco, co přinese pomyslný důvod k nastolení absolutní změny, na jejíchž základech dojde k vybudování nového "pořádku", který ale vezme veškerou svobodu všem lidem na světě. A nejsmutnější na tom je, že budeme všichni volat po změně, budeme ji chtít, protože věříme lžím a necháváme se ovládat strachem. Momentálně strachem z Koronaviru.

Chtěl jsem se tu rozepsat o tom, jak záhadně mizí některá videa z YouTube, jak se hlavně Čína stává přesně tím, čím se má stát i zbytek světa. Prostě jsem se z toho všeho chtěl vypsat.

Potom se ke mně dostalo video, které mi vyrazilo dech, protože se v něm zase opakuje všechno to, co už jsem dávno četl. 

Zda jde o konspiraci či nikoli, nechám, samozřejmě, na vás. Ale chtěl jsem se s vámi podělit o jiný pohled na současnou krizi. O pohled, ke kterému mám já osobně velmi blízko. Předpokládám, že tohle video brzy zmizí...


Dodatek ke článku, 9. dubna 2020

Moje poslední věta z předchozího článku zní: 

"Předpokládám, že tohle video brzy zmizí..."

A... zmizelo.

Dnes jsem se jen tak podíval na mé stránky, snad ze zvědavosti, jestli se právě moje posledně zmíněná slova skutečně naplnila, nebo ne. Nejsem žádný prorok, nehraji si na chytrolína, který všude byl a od všeho má klíče, ale tohle video, ten téměř dvouhodinový rozhovor s mužem, jenž prostě jen říká svůj názor, byl smazán. Ale proč? Kvůli čemu? O tom nic neví ani sám autor a moderátor, jak se můžete přesvědčit ve videu zcela dole.  

A já tu teď s vědomím své nedokonalosti a nevědomosti, s vědomím mé rovnosti s každým jiným člověkem na planetě Zemi, s právem myslet si, co chci, říkám:

Jsem si do morku kostí celého mého těla jistý, že za oponou Koronaviru se děje něco, o čem se mlčí, ba dokonce se o tom nikdo nesmí bavit. Je mi z toho trochu ouzko, ale věřím, že to zvládneme. Věřím, že se probudíme, že sebou nenecháme manipulovat prostřednictvím strachu. 

Právě teď nadešel čas, abychom byli Jedno! 

Mám vás všechny rád! :)


David Icke o Koronaviru, první část - záhadně smazáno, 09.04.2020

David Icke o Koronaviru, druhá část - záhadně smazáno, 09.04.2020


Vyjádření autora a moderátora k odstranění dvoudílného rozhovoru